Menu

Zuzanka.blogitko

Ta ruda metalówa, co ma bloga o gotowaniu

Sami zobaczcie (4.02.2007)

Wrzuciłam trochę absolutnie nieprzebranych fotek - posprzątam, jak wrócę do domu. Na razie mam lenia ;-)

Ławica i lot Poznań - Monachium - GALERIA ZDJĘĆ. Mały samolot, może ktoś pozna po śmigle, jaki. Niestety głównie było zachmurzenie, więc niewiele poza białymi chmurkami było widać. Już nad Niemcami ciut się poprawiło, więc było widać takie maciupkie domki, pola i highwaye. Zdjęć kobylastego lotniska w Monachium nie mam, takoż z lotu Airbusem, bo w zasadzie co za fun robić fotki w samolocie, jak się nie ma dostępu do okna. Inna rzecz, że żal, bo zachód słońca był prześliczny.

Hotel Holiday Inn Express. Pewnie straszne beleco, ale mnie się podoba. Mydełka uzupełniają jak w dowcipie o Włochu, co to miał własne, ale i tak mu przynieśli. Tutaj rozpakowaliśmy jedno i następnego dnia - bach, rozpakowane zostawili, ale dołożyli świeżutkie. Tsd, widać, skąd Amerykanie mają takie ładne zęby - do pokoju przysługują dwie pasty do zębów, guma dentystyczna do żucia (po smaku sądząc, pewnie z fluorem) i inne cuda.

San Mateo - GALERIA ZDJĘĆ; przedmieścia SF, tutaj jest Wikia HQ, w pasażu handlowym. Śliczne uliczki, zagłębie knajpowe, Citibank, który twierdzi, że mogę gotówkę bez prowizji i pokazuje mi zarówno przelicznik wypłaty, jak i stan konta w PLN! Wot United World. Tak, właśnie jest wiosna i wszystko kwitnie.

W Wikiowym ofisie strasznie bawią mnie stickety w różnych miejscach. "Sauna" na pomieszczeniu, w którym jest klimatyzator i rzeczywiście jest upiornie gorąco, "Recycle - cans, bottles, paper" nad trzema koszami w różnych kolorach czy najsympatyczniejsza pod pokrętłem klimy, mówiąca "Don't".


Napisane przez Zuzanka w dniu wtorek lutego 6, 2007

Link permanentny - Tagi: san-francisco, niemcy, usa, san-mateo - Kategorie: Listy spod róży, Fotografia+ - Komentarzy: 7

« Wuj Matt from Wikia HQ - Funny facts »

Komentarze

agnus

ładne! rzondam więcej fotek (:

Zuzanka

Będzie :-) Tylko skonfiskuję eloyowi aparat, bo zabrał na spotkanie.

mith

Zuz, a co to jest to ładne, o tu:
http://zuzanka.kofeina.net/travel/SF-2007/3-Holiday-Inn/DSC_4410.JPG
?

Zuzanka

Eloy? ;->

McAaron

A fontanna w sedesie? Siwa prosiła...

wonderwoman

żondam abyś teleportowała mnie do san mateo. w poznaniu własnie spadł śnieg. :/

Zuzanka

Wonderwoman, żeby się dało teleportować... Niestety, kilkanaście dupogodzin trzeba w samolocie odsiedzieć. Chłopaki usiłują jak najintensywniej żyć tutaj, żeby powrotny samolot był jak najpóżniej...

Skomentuj