Menu

Zuzanka.blogitko

Ta ruda metalówa, co ma bloga o gotowaniu

Kontakt

Nazywam się Małgorzata Krzyżaniak, znana jestem jako Zuzanka. Od 2006 roku publikuję notatki ze swojego życia - przeczytanych książek, obejrzanych filmów i seriali, podróży mniejszych i większych czy wydarzeń, w których uczestniczę. Nie jest to przedsięwzięcie komercyjne, na życie zarabiam w inny sposób. Nie ma tu treści sponsorowanych, a moje opinie są moimi opiniami. Wszystkie treści, jeśli nie zostały oznaczone jako cytat, są moją własnością.

Nie wykluczam możliwości podjęcia współpracy w zakresie fotografii - prawa do publikacji zdjęć, wykonania odbitek i innych lub w zakresie usług literackich - prawa do publikacji bądź napisania tekstu - artykułu czy recenzji. Nie umawiam się na indywidualne sesje fotograficzne, ale chętnie współpracuję z innymi fotografami, jeśli jest to owocne dla obu stron. Nie mam cennika - jeśli chcesz dowiedzieć się o opcję współpracy, skontaktuj się ze mną.

E-mail: m.h.krzyzaniak [@] gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/Zoozanka

Skype: zoo-zanka

Instagram: zuzankasl

Napisane przez Zuzanka w dniu niedziela stycznia 1, 2017

Link permanentny - - Komentarzy: 3

« Hakan Nesser - Sprawa Ewy Moreno - Teneryfa - jak dolecieć i co przywieźć »

Komentarze

Justyna
Witam czy mogę dostać odpowiedz na email gdzie dostanie hidden bodies w polskiej wersji ? Pozdrawiam
Zbyszek
Szukam polskiego kryminału. Bohaterem jest młody człowiek chyba student. Luzak i podrywacz. Przez większość powieści podejrzewany o zabójstwo. Mimo tego wchodzi w przyjaźni-dowcipna komitywę z prowadzącym śledztwo oficerem mo. Trochę przypomina (z początku) 7 kanarków Maurycego ale to nie ten typ bohatera i nie ta powieść. Zapamiętany element charakterystyczny to podrywanie koleżanek na planowanie wycieczek przy wykorzystaniu mapy rozłożonej na łóżku. Pozdrawiam Z.
Zuzanka
@Zbyszku, niestety nie kojarzę takiej książki. Więcej szczegółów?

Skomentuj