Menu

Zuzanka.blogitko

Ta ruda metalówa, co ma bloga o gotowaniu

Liczenie w przerwach kicania

Nagły atak zimy wśród wiosny, która przecież już tu była, zagonił nas do Starego Browaru. Maj uznał, że skoro jest tyle zajączków, należy je policzyć.

Mnie taka masa królików, ułożonych dodatkowo w niepokojące wzory, raczej zastanawia i karmi moją wewnętrzną paranoję. A jak się uzbroją i ruszą? Zaanektują kasy i przestaną przyjmować karty kredytowe? Zmieni im się wyraz pyszczków z nieobecno-neutralnego na taki bardziej jadowity? Czy są na to jakieś tabletki? Odstawiłam biało-zielone i chyba czegoś mi w diecie brakuje.

Próbowałam "The Wire", nuda, jak w polskim filmie - dwa długie odcinki serialu streściłabym montażem w 20 minut. Próbuję "House of Cards", ale to jak impreza na księżycu - świetny Kevin Spacey i cudowna, zimna Robin Wright, tyle że nic tak mnie nie nudzi jak polityka. TŻ znalazł przynajmniej doskonałe "The Middle" z Janitorem w roli cynicznego ojca rodziny (wprawdzie nie wypycha wiewiórek, ale jest mistrzem ciętej riposty), ale to komedia. Co dalej, wsyechđwiecie^Wwszechświecie?

Napisane przez Zuzanka w dniu sobota marca 9, 2013

Link permanentny - Kategorie: Maja, Moje miasto - Tag: stary-browar - Komentarzy: 8

« Connie Willis - Zaćmienie - Toruń, w zamieci »

Komentarze

northern.sky

The Following z Kevinem Baconem?

wonderwoman

elementary?

theli

Homeland? Impersonalni? Ścigana?

Barbarella

"Following" - akcja po drugim odcinku naciągana, jak Ewa Minge. "Touch" się dobrze ogląda.

northern.sky

Naciągana to mało powiedziane, a już kręcą drugi sezon. Ale z drugiej strony na świecie jest tyle psychopatów, coś w tym jest, że mogą ciągnąć do jakiegoś guru. Dla mnie jednak jest jakaś sztuczność i płytkość w tym serialu, choć nie ogląda się źle bo Kevin B. całkiem przyjemny jest dla oka;)
Ten Touch gdzieś znalazłam ostatnio i nawet mnie zaciekawił.

cloudy

skusilam sie na serial wszech czasów, The Wire. Od ziewania prawie pekla mi szczeka. Teraz boje sie sprawdzic drugi z tej listy, The West Wing. A co do króliczkow: http://humortrain.com/post/44947335422

Czesiu

Seriale szmeriale, powiedz lepiej, ile Maj naliczył króliczków.

Zuzanka

Czesiu, pięć, seść, siedem, duzo!

Skomentuj