Menu

Zuzanka.blogitko

Ta ruda metalówa, co ma bloga o gotowaniu

Laura Ashley albo ladies only

Czasem tak jest, że przypadkiem odkrywa się coś, co się do człowieka przylepia i tak już zostaje. Kupiłam kiedyś za jakieś orzeszki piękną ciemnozieloną aksamitną suknię na Allegrze. Zobaczyłam na metce nazwę "Laura Ashley" i wsiąkłam. Nie we wszystko (bo i nie wszystko mi się podoba), ale zasiliłam szafę w kilka sukni i spódnic. Po czym zobaczyłam chusty i szaliki. Moim usprawiedliwieniem jest, że zajmują mało miejsca i bywają okazyjnie tanie (oczywiście, można iść na ebay i kupować od ręki za sporą kasę, ale to takie niesportowe). Takie hobby na długie lata.

W większości to jedwab bądź sztuczny jedwab (niektóre mną się od samego patrzenia), ale bywają bawełniane (mam jedną, nie jest specjalnie ładna, ale przydaje się do zawinięcia szyi małoletniej). Kwadratowe i podłużne. W większości logowane, co jednak mnie trochę kręci mimo mojej abnegacji markowej (jeden szaliczek nie ma loga, ale jest na tyle podobny w stylu do logowanego, że IMO jest oryginalny, a poza tym uroczy).

I co najważniejsze - bywają podobne w stylu, ale każda jest inna. Nie wiem, czy projektowała je jedna osoba (mam wrażenie, że kwiaciaste chusty z pasem dookoła tak), czy każda pochodzi od innego projektanta, ale mają w sobie coś, co każe mi je mieć pod ręką i szukać takich zestawień odzieży, żeby pasowały.

PS Mam jeszcze jedną chustę, ale mi się znienacka zawieruszyła. A szkoda, bo ładna bardzo. Znajdę, to pokażę).

EDIT: Znalazłam, o:

PSS Do notki przymierzałam się już dawno, ale musiałam się zebrać w sobie, żeby wyjąć żelazko i poprasować. No nie lubię, no. Zmotywował mnie cholerny kapelusik, co go kupiłam dziecku na lato. Cholerny, bo po praniu zamienił się w niekształtną zmiętą kulkę. Nie wiem, z jakiej bawełny był zrobiony, ale więcej do Carrefoura po odzież dziecięcą nie pójdę.

Napisane przez Zuzanka w dniu niedziela maja 23, 2010

Link permanentny - Kategoria: Fotografia+ - Komentarzy: 7

« Dzień w mieście - Zajęcia czwarte, czyli pierwsza pomoc »

Komentarze

wonderwoman

chciałam napisać, która najbardziej mi się podoba, ale nie mogę się zdecydować...
ładne.

iskanna

Naj - ta w czerwone kwiaty (nie tulipsy).

Theli

Aż sprawdziłam na Allegro - i ... jest Spódnica, Która Absolutnie Muszę Mieć. Niedobra kobieto...

vereena

Łaaadne... I u Ciebie, i na Allegrze. Normalnie aż zaczęłam się na siebie złościć, że mi w niebieskim nie do twarzy, bo niebieskości wyjątkowo ładnie się na allegrowych fotkach prezentują. Oj, chyba zrobiłaś krzywdę mojemu portfelowi...

valentine

piękne!!! każda taka pozytywnie zakręcona ;-)

wonderwoman

no oczywiście ja też zajrzałam na allegrę i zakupiłam sukienkę dla dziecka, za jedyne 12,90 a jest cu do wna

Zuzanka

A ja, chlip, spóźniłam się dwie minuty na sukienkę dla dziecka. Szewc bez butów.

Skomentuj