Menu

Zuzanka.blogitko

Ta ruda metalówa, co ma bloga o gotowaniu

Szybki rzut oka

Na łazienkę. Zamiast rozwalających się szafek z płyty sprzed 9 lat, nierozwalające się szafki z płyty, ale ładniejsze.

Na biurka.

Refleksja pierwsza. Człowiek się zmienia, kiedy się pojawia dziecko. Uwielbiałam montować meble. Teraz wolałabym to zlecić sile najemnej i przyjść na gotowe, podczas gdy sama bym sobie poleżała i popachniała. W większości montował TŻ, ale ja i tak się zmęczyłam. Niestety.

Refleksja druga. Nienawidzę odkrywać wieloletniego kurzu. Ale lubię, jak potem jest ładnie. I można odkryć w zakamarkach parę zabawnych rzeczy [2022 - link nieaktualny].

Refleksja trzecia. Czyszczenie brudnej ściany za pomocą gumki do ścierania jest takim mało przednim pomysłem. Bo potem się okazuje, że pary starcza na wygumkowanie słońca, bizona i myśliwych z łukami. Trochę obciach. Jednak.

Napisane przez Zuzanka w dniu środa marca 17, 2010

Link permanentny - Kategoria: Fotografia+ - Komentarzy: 3

« Douglas Coupland - Złodziej gumy - W chuście »

Komentarze

autumn

bardzo fajnie wygląda ;-) a jakie płytki masz w łazience?

uwielbiam nowe meble, ale rzeczywiście składanie to koszmar - szczególnie jak masz pomocnika co to będzie sam wkręcał, składał ;)

Zuzanka

Takie zwykłe białe, z delikatnym wzorkiem lekko wypukłym (widać na zdjęciu z dekorem w tle). I cztery losowo rozmieszczone dekory: http://picasaweb.google.pl/lh/photo/ySZkC1ffILLt-puVcOsICg?authkey=Gv1sRgCKWJ5duXxqGfcw&feat=directlink Bardzo je lubię, na zdjęciu nie widać kolorów (kobalt, srebro, kilka odcieni szarości).

autumn

ciekawy wzór płytek ;-) ja preferuje gładkie - wydaja mi się uniwersalne i lepiej się komponują z drewnem

Skomentuj