Menu

Zuzanka.blogitko

Ta ruda metalówa, co ma bloga o gotowaniu

Star Trek

Nie jestem specjalnie trekkie, ale lubię, jak pokazują kosmos z rozmachem, wybuchają, mają pulpity ze światełkami i robią śmieszne znaczki rękami. Do tego, jak dokładają pyskatego głównego bohatera, trochę masek z elastycznej gumy i dużo przymrużeń oka tu i tam, to cała jestem szczęśliwa. Nie interesuje mnie, że prawa fizyki są łamane, bo ja się na prawie nie znam. A jak jeszcze jest trochę podróży w czasie (bo jak wiadomo, czarne dziury do tego służą) i prześlicznie zbudowana scenografia, to królowa jest całkiem zachwycona.

Fabuła jest prosta jak budowa cepa - w pewnym momencie czasoprzestrzeni pojawiają się ŹLI, demolują statek. Ocalały ze statku młodzieniec dorasta i spotyka się ze ZŁYMI, żeby ostatecznie się z nimi rozprawić i potencjalnie uratować kawałek świata.

Napisane przez Zuzanka w dniu poniedziałek maja 11, 2009

Link permanentny - Kategoria: Oglądam - Komentarzy: 9

« Księżycowy trylobit - Ankieta o korpo kulturze »

Komentarze

Prunnella

Był taki film Galaxy Quest w którym grał Alan Rickman ( z którym bym się puściła w sekundę). Jak przeczytałam twoją notkę to zatęskoniłam, żeby go jeszcze raz go obejrzeć.

saddie

Któraż by się nie puściła z Alanem Rickmanem...

Tores

Bardzo podobną w tonie recenzję napisałam wczoraj ;) I zapomniałam o Alanie Rickmanie, żeby go dołączyć do jednego filmu razem z Hugh Jackmanem, Clive Owenem i Christianem Bale. Czy to już by było za dużo szczęścia na raz?

Zuzanka

Tych dwóch ostatnich bez szkody można pominąć ;-)

pluszaczek.com

A ja nie przepadam za takim SF :D ale kiedyś oglądałem kilka seriali SF, ale inny rodzaj SF chyba, lzejszy? jakoś takoś :)

Pozdrawiam cieplutko

Stworek

Jeszcze nie widziałam, ale jestem ciekawa jaki będzie Sylar jako Spock ;)

Zuzanka

Dokładnie taki sam jak Sylar, modulo wygolone brwi.

Stworek

acha, czyli z uśmiechania się spode łba zostało pewnie li tylko patrzenie, skoro Vulcani się nie uśmiechają ;)

dieselpeter

a znasz , widzialas juz kiedys " Mondbasis Apha 1" ??
To byly dopiero cuda... " Adler 1 ist gelandet :D:D

Skomentuj