Menu

Zuzanka.blogitko

Ta ruda metalówa, co ma bloga o gotowaniu

Papo Smurfie, daleko jeszcze?

Bez względu na odległość do przejścia, Papa Smurf zawsze mówił "Nie, moje drogie smurfy, zupełnie blisko". Tak jest w przypadku nawet najmniejszego remontu. Ta najgorsza część, wymagająca fachowca, zrobiona, ale pozostaje a) burdel poremontowy, b) konieczność przeorganizowania tego, co się ruszyło w okolicach związanych z przemeblowaniem, c) wprowadzenie drobnych a koniecznych popraweczek, które zajmą następne pół roku. Optymistycznie. A, zapomniałam o zakupach, bo nowa tapeta pokazuje, że nielakierowane komódki z IKEI nie są jednak najpiękniejsze na świecie i teraz nie za bardzo mi konweniują z resztą (a katalog Skalika na mnie irytująco zerka). I żyrandol. I to słowo na "l", co jak mówię je głośno, to TŻ patrzy na mnie jak na insekta. Chyba się udam na wewnętrzną emigrację, zastanawiając się, kto za mnie ogarnie cztery koszyki z pierdołami z komód, resztki garderoby i zaśmieconą kuchnię.

Tapeta: Calypso 42530 [2018 - link nieaktualny]
Drzwi: Porta Oxford dwuskrzydłowe harmonijkowe.

PS Tak, mam krzywe ściany.

Napisane przez Zuzanka w dniu wtorek sierpnia 11, 2009

Link permanentny - Kategoria: Fotografia+ - Komentarzy: 20

« Terry Pratchett - Nacja - Jesień idzie »

Komentarze

Bastet-milo

Tapeta jest zajefajniebiaszcza.

iskanna

Komody to teraz chyba tylko białe, i najlepiej błyszczące?

Zuzanka

Raczej brąz. Wiśniowy, olchowy, bukowy. Ale na razie mnie przerasta, jak również trwa dyskusja czy szafeczki, czy szuflady. Najpierw lampa i zakazane słowo na "l".

Felinity

Tapeta jest genialna.

stardust

Ech mialam kiedys taki kolorowy domek i tak bylo ladnie i wesolo, a teraz Wspanialy konserwa nie chce pomalowac na kolorowiasto;)) Chociaz sam przyznaje ze tamto mieszkanie mialo niepowtarzalny urok. Bardzo mi sie ta tapeta podoba.

zofia

fajoska tapeta ;) ... no i garderoba wreszcie ;)

wonderwoman

jak pięknie!!

Cot

I gra gitara - jak mówi moja koleżanka Monia, nie intelektualistka zupełnie, ale bardzo dobrze zsocjalizowana.

Zuzanka

Jeszcze walczę ze schowkiem. Do schowka mi nie wejdą żadne mądre drzwi, na razie mam plan zrobić żaluzję (zwłaszcza że koty mają tam kuwetę). Ale to na później. Na razie pani ma relaks.

yacoob

te ściany... w którymś (pierwszym?) Tytusie malowali mieszkanie w trybie ciągłym. I na koniec przekrój poprzeczny przez mieszkanie wyglądał tak jak te ściany właśnie :D

mateusz

Jaki bałagan? Pierwsze co rzuca się w oczy - to fajna tapeta! :)))

Zuzanka

Nauczona smutnym doświadczeniem po zdjęciach z http://aaaby-sprzedac.blogspot.com/ jednak posprzątałam przed "sesją". Bałagan mam w innych zakątkach domu, których nie widać na zdjęciach.

Dandys

yacoob: Dokładnie tak. ;d

Wasacz

Można prosić linka do tapety? ;-)

Spriggana

Przeciez jest zaraz pod zdjęciami.

kiciaszara

Tapeta poprostu rzuca na kolana. Bardzo mi się podoba.

Prunnella

Z założenia nie czytam notek o remoncie, w tym temacie mam bardzo słabo:(

Beata

tapeta...padłam na kolana! super!

niusiii

Witam mam problem z odnalezieniem tej czadowej tapety. Szykuje mi się remont przedpokoju i chcem położyć taką tapete. Czy może mi Pani pomóc jak znaleść tą tapete? pod jaką nazwą ona jest. bo jak wpsuje Calypso 42530
to nie znajduje mi.z góry dziękuje

Zuzanka

Obawiam się, że może być z tym problem - tapeta jest z kolekcji z 2008/2009, nie wiem, czy jeszcze jest dostępna w sklepach. Tu są wszystkie parametry, po których sklep ma możliwość tapetę znaleźć: http://www.kleurmijninterieur.nl/webwinkel/index.php?c=1492&p=8534&lan=de&nm=

Skomentuj