Menu

Zuzanka.blogitko

Ta ruda metalówa, co ma bloga o gotowaniu

Easy as Sunday morning

Weekend kondycyjny. Maj zdrowieje z kolejnego przeziębienia, ja się właśnie rozkładam. Im bardziej czuję się słabo, tym bardziej ubolewam, że nie mogę wyjść (a nawet jeśli bym wyszła, to Maj niespecjalnie chce uczestniczyć; moja krew - "pójdziemi, jak będzie ciepjej"). Za oknem słonko, leniwy niedzielny poranek nie wdziera się w dzień jakoś gwałtownie. Poranne tarzanie się w łóżku, nagromadzona po nocy elokwencja i czułość najczęściej trafia w koty, do których powoli dociera, że jest trzecia osoba chętna do głaskania. W domu pachnie herbatą.

I już w połowie lutego rozebrałam choinkę.

Szlifuję jazdę C5, pożyczanym od TŻ-a, który cierpliwie jeździ do pracy z kolegą. Do tego wykupili mi czerwone C3 w salonie. Teraz nie wiem, brać czarne, czekać do kwietnia? (Dla porządku dodam, że nie zamierzam zmieniać marki, z góry dziękuję). Decyzje, decyzje. Z policji dostałam zawiadomienie, a starostwo powiatowe w celu wyrejestrowania potrzebuje zaświadczenia. Semantyka na poziomie papieru, nie lubię.

Napisane przez Zuzanka w dniu niedziela lutego 12, 2012

Link permanentny - Kategorie: Maja, Fotografia+ - Komentarzy: 9

« Dylan Dog - Dead of Night - Tadeusz Lembowicz - Zaległy wyrok »

Komentarze

siwa

Brałabym czarne, będzie słodko wyglądać z dużym czarnym ;)

Zuzanka

Ogumione są, nie zrobią sobie małej C3,5.

Pru

Ja jeżdżę czarną C - trójką, ciąglę wygląda na brudną, tzn właściwie ciągle jest, bo jakoś szkoda mi czasu na myjnię

Anto

Bierz czarne - moim zdaniem mniej wpada w oko pod wzgledem potencjalnej kradziezy (TNPU!). A i widoczny brudek ma te sama funkcje. No i jest argumet do uhandlowania w salonie!

wonderwoman

czerwone!!!
(o ile urobisz TŻ by jeździł do kwietnia z kolegą)

Anonim

Użycie w tytule "as a" jest chyba błędem gramatycznym:

http://www.tlumaczenia-angielski.info/angielski/likeas.htm

Zuzanka

@Anonim, moim zdaniem nie jest błędem (chociaż moja znajomość angielskiego pogarsza się z roku na rok), ale owszem - w oryginalnym tekście Faith No More tego "a" nie ma.

amg

Czerwone bierz, do kwietnia zaraz, a C5 to fajne auto. Statystycznie, szanse na podobną historię z drugim C3 są przyzerowe.

Zuzanka

@amg, no wzięłam. Jutro jadę machnąć wizuchną z zaliczką.

Skomentuj