Menu

Zuzanka.blogitko

Ta ruda metalówa, co ma bloga o gotowaniu

Cowboys and Aliens

Bardzo lubię złe filmy. Takie, w których niewiarę zawieszam na bardzo mocnym kołku, a każde pojawienie się absurdu witam śmiechem (wersja dla twardych: #4morons drinking game - za każdym razem, kiedy...). Nie lubię natomiast filmów nudnych i nielogicznych, a niestety C&A takie jest. Niby wszystko w porządku, bo zestawienie dojrzałego Dzikiego Zachodu wyekwipowanego w marne pistoleciki, konie czy kapelusze ładnie kontrastuje z klasycznymi, tryskającymi kwasem i nienawiścią jaszczuropodobnymi Obcymi, latającymi na zwrotnych dwuskrzydłowcach.

Twardy Daniel Craig z amnezją, ale zaopatrzony w tajemnicze gizmo na ręku (nie da się zdjąć, a amnezja powoduje, że nie wie, co się z tym robi) wkracza do miasteczka, w którym rządzi Harrison Ford z pyskatym synem. Miasteczko nie chce obcego, robi się mała awantura, w barze, snuje się urocza acz tajemnicza Olivia Wilde, po czym na miasteczko napadają statki kosmiczne i porywają co atrakcyjniejsze egzemplarze. Mimo niesnasek wszyscy jadą odbić swoich, docierają do statku-matki Obcych; tu trochę ich zatyka, bo wehikuł jest spory, ale Craig w międzyczasie odkrył, że jego bransoleta może skutecznie obcych demolować.

Co jest słabe: Obcy zdecydowanie nie wyglądają, jakby mieli możliwość rozwinąć cywilizację techniczną, Olivia Wilde wygląda cały czas na bardzo przerażony szkielet obciągnięty atrakcyjną skórą (a wątku z feniksem już zupełnie nie rozumiem) i naprawdę nie jestem w stanie uwierzyć, że kilku niedomytych panów w skórzanych spodniach jest w stanie rozwalić kogoś, kto używa laserowych noży i prowadzi zaawansowane eksperymenty na ludziach.

Napisane przez Zuzanka w dniu środa maja 16, 2012

Link permanentny - Kategoria: Oglądam - Komentarzy: 3

« Miłorząb - Pretty Little Things »

Komentarze

Pani Nowakowa

Bardzo ładnie pisane to blogitko :) A ja bardzo lubię, jak ludzie mają bardzo ładnie pisane blogitka :)

Zuzanka

Dziękuję bardzo :-) Ja z niesamowitą uciechą witam każdy wpis u obojga państwa Nowaków (a już zwłaszcza dopiski na zdjęciach).

Theresa

Do you have a spam problem on this site; I also am a blogger,
and I was curious about your situation; we have created some nice practices and
we are looking to exchange methods with other folks, why not shoot me an e-mail if interested.

Skomentuj