02 lutego 2008
Futurama - Bender's Big Score
Duża okazja dla tych, co tęsknili za bohaterami Futuramy po obejrzeniu serialu. Firmę profesora Farnswortha przejmują źli kosmici, którzy za pomocą spamu łapią naiwniaków i pozbawiają ich całego majątku ("We are glad to announce that you're a lottery winner!"). Bender jest chamski, pije, zdradza przyjaciół (tym razem ma alibi w postaci wirusa, który podporządkowuje go nowym panom). Fry odkrywa, że ma na pośladku kod umożliwiający podróże w czasie i przez cały film zastanawia się, czy zostać w roku 2001, czy wrócić do 3001, Leela - czy wyjść za faceta, który wydaje się być kimś idealnym dla niej, czy nie, a Hermes usiłuje przyczepić odciętą głowę do ciała (bo dziecko musi mieć ojca).
Jedyną wadą filmu jest to, że nie został rozbity na odcinki serialu. Natłok dowcipów i tekstów jest dość przytłaczający w masie i po półgodzinie zaczął mnie męczyć.
Jeszcze uwaga dla tych, co nie widzieli serialu. Absolutnie warto, ale zdecydowanie lepiej zacząć od serialu. Raptem 5 sezonów, świetna kreska, zabawne i świeże, bardziej zróżnicowane i niepolityczne niż Simpsonowie.
BIGHard powiedział(a),
05 lutego 2008 o 16:24:34
Zuzanka – 4 sezony. piaty sezon zrobiony jest sztucznie z odcinkow z pozostalych czterech ;p
Zuzanka powiedział(a),
05 lutego 2008 o 16:25:33
A to by wyjaśniało, czemu Futurama Complete w jednym pudełku to 4 sezony. Jakoś mi się te 5 utrwaliło.
woojos powiedział(a),
07 lutego 2008 o 14:30:11
A mozna skas pociagnac ten serial np za pomoca peer2mail ?
Zuzanka powiedział(a),
07 lutego 2008 o 14:42:50
Szukajcie, a znajdziecie. Można kupić na Amazonie.