Menu

Zuzanka.blogitko

Ta ruda metalówa, co ma bloga o gotowaniu

Ten łagodniejszy

Z dzieckiem zyskuję na pewności siebie. Zaczepiłam dzisiaj dziewczęta z psami rasy haszczak z nieśmiałą sugestią, że moja córka (robiąca na widok psa wiatrak rękami i nogami) chętnie by pogłaskała pieska, jeśli można. Było można. Wybrałam tego bliżej nas, bo miał śliczne niebieskie oczy. Dziewczynka skonstatowała: "To ten łagodniejszy". Zapytałam, jak ma na imię. "Furia".

Zdjęcia starsze, ale haszczaki te same.

PS Ta druga ma na imię Frajda.

Napisane przez Zuzanka w dniu poniedziałek lipca 19, 2010

Link permanentny - Kategorie: Maja, Fotografia+ - Komentarzy: 7

« Wielkopolska w weekend: (2) Rogalin - Green Wing »

Komentarze

wonderwoman

prawie jak "zabij" i "uduś" z jakiejś polskiej komedii (czy serialu?)- o ile dobrze zapamiętałam imiona ;)

niesluch

a to nie były "Zagryź" i "Uduś" z "Porwania Baltazara Gąbki" ?

wonderwoman

nie, nie... nazwiska aktora nie pomnę, ale był myśliwym i zawołał tak na psy na peronie kolejowym. nie przypomnę chyba sobie tego filmu (czy serialu?)

iza

Ciekawe, jak miał na imię drugi.
Muszę wrzucić zdjęcia z Gdańska, a nie mam czasu chwilowo. Park w Oliwie by Wam się spodobał, odwiedźcie następnym razem. Niestety, wiewiórki mi nie pozowały, bo nie miałam dla nich nic do jedzenia.

Zuzanka

No źle wybrałam z tym akwarium (bo myślałam o parku w Oliwie, ale bałam się, że jednak za gorąco będzie dla małoletniej). Następnym razem.

Tajna podczytywajka

A to nie był "Ugryź" z Alternatywy 4?

niesluch

Nie, w A4 był Teodor ( w sensie Pokora miał). A był to Ugryź (ale tylko on, samotny) w "Czterdziestolatku" i faktycznie była scena na peronie. Właścicielem był W.Hańcza (serialowy teść Karwowskiego). Skleroza boli ale na szczęście jest gugiel i YT.

Skomentuj