Menu

Zuzanka.blogitko

Ta ruda metalówa, co ma bloga o gotowaniu

O horyzoncie albo o dobieraniu reklam (32DDC)

Zaskakująco szybko ciemnieje. Wiem, to zaskoczenie z gatunku "zima jak co roku zaskoczyła drogowców". Wracam z dzieckiem z placówki, dziecko posapuje na tylnym siedzeniu, albowiem korki. Nie będąc zabawiana więc inteligentną rozmową, która jest niezaprzeczalnie inteligentna, ale również - w przypadku niespania - niewyłączalna, w ciszy korzystam z okazji, żeby obserwować otoczenie. W otoczeniu mam więc malowniczy zachód słońca, toi-toi, billboard oraz tablicę ledową. Billboard nie przykuwa w przeciwieństwie do zachodu oraz tablicy. Tablica WTEM emituje najpierw chwalebną kampanię społeczną z cyklu "Piłeś? Nie jedź" (chociaż stojąc w korku wolałabym "Nie jedziesz? Wypij"), potem zupełnie bez ostrzeżenia reklamę projektu deweloperskiego, który - miałam nadzieję - sczezł w niepamięci. Patrząc na reklamę Osiedla Rzymskiego [2023 - link nieaktualny] powątpiewam, czy na pewno nie piłam.

Napisane przez Zuzanka w dniu poniedziałek grudnia 2, 2013

Link permanentny - Kategorie: Fotografia+, Moje miasto - Komentarzy: 7

« Tove Jansson - Uczciwa oszustka - Alice Munro - Przyjaciółka z młodości »

Komentarze

Tores-

O matko i córko, powinnaś ostrzegać, że klikanie w link do osiedla grozi zawałem...

php

adoptuję te dwa biedne lwy, żeby się nie musiały wstydzić...

v.

Pocieszamy się z małżonkiem, że może z okazji tego osiedla choć przyzwoitą pizzerię otworzą w okolicy ;) Oraz cieszymy się, że to dalej, niż zazwyczaj jeździmy w tym kierunku. Nie trzeba będzie zamykać oczu na drodze (co byłoby z lekka ryzykowne).

nicka

okropne to osiedle, ale pewnie jakies pezety sie znajdą aby tam zamieszkać...

Zuzanka

@nicka, magiczne słowo "cena na metr". Odpowiednio niska i każde cudo znajdzie lokatorów. Nawet bez drogi, sklepu i szkoły.

maciej

Tam, że wybudowali to nic. Gorzej, że ktoś to kupi. Najgorzej, jak będzie z tego dumny ;)

kaczka

Nic mnie nie zdziwi. Hauptcioteczka ma za oknem sasiadow, ktorzy mieszkaja w self-made swiatyni Ateny. Z posagiem.

Skomentuj