Menu

Zuzanka.blogitko

Ta ruda metalówa, co ma bloga o gotowaniu

Kac Vegas

Trochę się bałam, że będzie to przeraźliwie słaby film, ale zostałam miło zaskoczona. Trzech przyjaciół wybiera się na wieczór kawalerski do Las Vegas, w ostatniej chwili zabierają dość niestereotypowego brata panny młodej. Wiadomo, co się zdarzy w Vegas, ma zostać w Vegas, ale w wyniku pewnej pomyłki wieczór wyrywa się spod kontroli. W łazience jest tygrys, po apartamencie chodzi kura, nikt nic nie pamięta, a do tego brakuje przyszłego pana młodego. Jak w "Memento" bohaterowie odtwarzają swoje przygody z ostatniej nocy, żeby przywieźć zaginionego na ceremonię ślubną.

Nie jest to bardzo wyrafinowana intelektualnie komedia, ale ma dużo smaczków - zaczynając od aktorów (śliczna Heather Graham, Ed Helms - Andy z "The Office" czy Jeffrey Tambor - Bluth Senior z "Arrested Development"), poprzez urocze cameo Mike'a Tysona, na popkulturowych parodiach kończąc. Pewnie mój ostatni film kinowy na jakiś czas ;-)

Napisane przez Zuzanka w dniu czwartek września 3, 2009

Link permanentny - Kategoria: Oglądam - Komentarzy: 5

« Szpital Świętej Rodziny - Raptem kilka dni temu »

Komentarze

KAnusia

"Pewnie mój ostatni film kinowy na jakiś czas ;-)"

Zanim jeszcze cokolwiek z wpisu przeczytałam, jak tylko zobaczyłam sam tytuł, to moja pierwsza, nieco oszołomiona, myśl była taka: jakim cudem Ty *teraz* dałaś radę się wybrać do kina... :)

Zuzanka

To zaległe ;-) Z ostatniej niedzieli na wolności.

Marsel

Ja na Kac Vegas bawiłem się świetnie. Też się obawiałem stęchłego kawałka kina, który raczej stanie w gardle niż przyjemnie się strawi, a tu taka niespodzianka. No i do tego sprawny operator i dobrze dobrana ścieżka dźwiękowa.

Pewnie jeszcze sobie kiedyś załączę na małym ekranie. Dla poprawy nastoju.

P.S. Tygrys w łazience mnie rozpieprzył :)

Zuzanka

Ścieżka dźwiękowa bdb, a już zwłaszcza solówka z "In the air tonight". Od obejrzenia filmu łazi za mną "Who let the dogs out".

Theli

Spoko, ,,jakis czas'' będzie pewnie krótszy niż myślisz ;)

A z innej beczki - czy już zauważyłaś, że jest przeraźliwie mało wszelakich rzeczy z kotami dla dzieci?

Skomentuj