Menu

Zuzanka.blogitko

Ta ruda metalówa, co ma bloga o gotowaniu

Duka, jedzenie i Eberhardt Mock

Chyba jestem trochę skrzywiona jak na kobietę (*eg*). Nie interesują mnie kosmetyki (używam pierwszych lepszych, kupionych na zasadzie "leży, to biorę", nie znam się i mi z tym dobrze), ciuchy (lubię ładne, ale nie cierpię sklepów, wolę wyklikać po obrazku na Allegro). Za to mam hopla na punkcie naczyń, talerzy, kubków, kieliszków, karafek, filiżanek czy ogólnokuchennych gadżetów. Dzisiaj trafiłam do DUKI w Poznań Plaza. Wheee! Chcę z połowę rzeczy, które tam sprzedają.

Przyszła dziś Kuchnia z dodatkiem IKEowym, rozpoczynającym się od komiksu o przygodach Jego i Jej w IKEI na zakupach. Ona szuka filiżanek, On kupuje dywan, żeby na nim czytać o przygodach Eberhardta Mocka.

Napisane przez Zuzanka w dniu wtorek marca 28, 2006

Link permanentny - Kategoria: Żodyn - Komentarzy: 2

« "Dama Kier" Maria Ewa Letki - Psychoza natręctw »

Komentarze

iskanna

www.dukapolska.pl
I zapisz się do Klubu. Przysyłają na maila kupony z rabatami, upustami i specjalnymi ofertami. Czasami nawet całkiem sensowne :)
Ale nie wiedzieć czemu w Poznaniu nie mają tych swoich kultowych nożyków - obieraczek. W Wawie mają, w Łodzi mają - a panie w Plazie sa zdziwione ich widokiem jak im się go pod nos podetknie i spyta czy mają/będą w końcu mieć...

Zuzanka

Tak czy tak jestem szczęśliwa. Jeszcze tylko kupię nową szafkę do kuchni, potłukę trochę zastawy i pójdę kupować.

Skomentuj