Menu

Zuzanka.blogitko

Ta ruda metalówa, co ma bloga o gotowaniu

Półeczki, odsłona 2

Od kilku lat w kuchni egzystował wielofunkcyjny regał Onkel, który mieścił sterty czasopism, komiksów i książek. Zmiana ze starego na nowe nie oznaczała wprawdzie, że pozyskane 10 metrów bieżących jest puste i czeka na ochocze machanie kartą w księgarni, ale i tak bardzo mnie cieszą pozostałe jeszcze do zapełnienia półki.

Pozbierałam wreszcie wydawnictwa kulinarne, które chyba drogą pączkowania zapełniły trzy półki. Niestety, same nie gotują, ubolewam. Poza tym oczywiście powybierałam książki ładnie wyglądające i nieobciachowe, bo to w końcu kuchnia p.o. salonu, wiadomo (i tak się waham, czy dostawić obowiązkową w biblioteczkowym wnętrzarstwie serię klasyki z Gazety Wyborczej).

(To czarne we wzorek po prawej zniknie za czas jakiś).

GALERIA ZDJĘĆ.

Napisane przez Zuzanka w dniu środa marca 2, 2011

Link permanentny - Kategorie: Czytam, Fotografia+ - Komentarzy: 8

« Karin Fossum - Za podszeptem diabła - Nad kanałem »

Komentarze

Boska

lasia ma pelnoprawny regal ksiazkowy w kuchni. wyndzierz za mje?

diesel

Tysz mom taki regal,mniejszy i w piwnicy... Te książki tez potrzebne jeszcze ale już się do przechowywania w publicznych miejscach nie nadawaj... Za bardzo pachną smarami, olejami, ropa i innymi przypalonymi zapachami. Niektóre to już nostalgia bo technika z lat 60'tych...

wonderwoman

he :) ja też mam klasykę wyborczej (która jest kołem ratunkowym gdy nie ma co czytać).
i zmotywowałaś mnie, bym posprzątała na moim regale. bo teraz to jest tam sodoma i gomora.

Zuzanka

@diesel, ja mam jeszcze trzy regały w domu - jeden na całą ścianę (28 mb książek) i dwa Billy w sypialni, na których stoi reszta komiksów i reszta książek ;-)

autumn

też mam kolekcje gw na półce ;-) a co! ;-)

miło jest mieć porządek na półkach z książkami

Zuzanka

@autumn, oj, bardzo miło. Nienawidzę momentu, kiedy książki jednego autora muszę zbierać po całym domu, a w książkach dla dzieci i młodzieży siedzi mi taki Nasierowski (Zbigniew).

eri

Widzę moje rękodzieło, łii!

KKA

ale miło się patrzy.....

Skomentuj