Menu

Zuzanka.blogitko

Ta ruda metalówa, co ma bloga o gotowaniu

Przyszło nowe

Otóż jest już nowe.

Da się: czytać, komentować i dodawać nowe notki; to ostatnie zwłaszcza mnie cieszy. Nowy adres feedu RSS: http://zuzanka.blogitko.pl/rss/feed.xml.

I, jak to nowe, nie wszystko działa. Na razie nie ma: archiwum (ale będzie), listy kategorii (ale będą), linki w treściach notek do innych notek (ale sukcesywnie będą). Nie ma notek za hasłem, ale wrócą (a jak kto nie pamięta hasła, to wiecie, gdzie mnie szukać). Stopniowo powiększę zdjęcia, bo do tej pory były dostosowane do wąskiego joggerowego szablonu. I pewnie jeszcze tego i owego brakuje, ale - jak mówi internetowa mądrość - cieszmy się z rzeczy niedoskonałych, ale wdrożonych.

Witam ponownie, moje miłe i moi mili.

Napisane przez Zuzanka w dniu poniedziałek maja 23, 2016

Link permanentny - - Komentarzy: 15

« Joanna Jodełka - Wariatka - The Fall »

Komentarze

kaczka
Pierwsza! (Nie moglam sie oprzec.)
wonderwoman
"ruda metalówa co ma bloga o gotowaniu" <3 (sto lat tego nie widziałam)
Zuzanka
A bo wcześniej było tylko w tytule strony.
Eri
Ale stylowo teraz wygladasz na smartfonie!
KAnusia
Pytanie laika: czy da się obserwować jakoś inaczej, niż rss-em? Bo mi z rssami od dawna nie po drodze, via FB/mail/jabber, coś?
Zuzanka
@Kanusia, na jabberze na pewno nie. Da się pewnie sprząc z fb, ale nie bardzo mi się podoba idea (różne grupy docelowe). Pewnie najprędzej coś z mailem da się skleić - np. tutaj: http://mailchimp.com/features/rss-to-email/ Pomyślę o tym, acz nie za szybko (bo ja wolno myślę).
Zuzanka
Test z komórki.
Fel
#mamto co KAnusia, jakby to kogoś w sumie. Będę podglądać co jakiś, nawet bez powiadomień. Oraz hasełko bym. ;)
KAnusia
Mailem w sumie najwygodniej jak dla mnie :)) To ja póki co tak samo, jak Fel będę robić (hasełko też bym). Oraz feature request: śledzenie komentarzy na maila, skoro już go podajemy przy komciowaniu, może się da?
Valentine
rewelacja! ;D
havvah
Dobrze mieć cię z powrotem :)
amg
Odnośnie RSS - https://ifttt.com/recipes/search?q=rss ?
Bazyl
Ja tam agreguję w feedly i spoko jest :) Witam w nowej odsłonie :D
Beenwe
O, jak dobrze, ze znowu jestes!
Zuzanka
@Basiu, @Beenwe - miałam syndrom odstawienia, jak nie miałam bloga ("jak tylko będzie, to napiszę..."). Nb. stary RSS też działa, więc możecie mieć nowe notki podwójnie w feedzie, jeśli dodawaliście nowy.

Skomentuj