Menu

Zuzanka.blogitko

Ta ruda metalówa, co ma bloga o gotowaniu

Drugie dno zakazów

Kupiliśmy suszarkę. Po dwóch tygodniach nie wyobrażam sobie życia bez, albowiem odpadło mi (lub TŻ-u) wieszanie prania, czyli mozolne wleczenie mokrej przyodziewy na balkon bądź do biblioteki, a potem czekanie, aż wyschnie, co w przypadku zimy bądź mokrego lata trwa wieki. Niezaniedbywalną zaletą jest też wyjmowanie prania nieokłaczonego, mięciutkiego i ciepłego, które od razu można włożyć do szafy bez kombinowania. Do tego dostałam kolejną instrukcję obsługi, z której po wnikliwej lekturze wynika, że czasy templariuszy, u których z zakazów można było wiele wyczytać, nie minęły. Suszarka bierze, wiruje i dmucha ciepłym powietrzem, a gorącą wodę, co ją wydmucha, gromadzi w pojemniku. Wzruszyłam się niezmiernie, czytając, że woda z tego pojemnika nie służy do picia.

Napisane przez Zuzanka w dniu niedziela czerwca 21, 2009

Link permanentny - Kategoria: Żodyn - Komentarzy: 11

« Ratajczaka, Poznań - Po deszczu »

Komentarze

Jajcuś

Fajnie wam! :)
Jednak z taką suszarką jest pewien problem… podobny jak z innymi podobnymi sprzętami… trzema mieć gdzie to postawić.
Z drugiej strony… skoro teraz mamy właściwie na okrągło pranie rozwieszone do suszenia w "salonie", to czemu nie mogłaby na środku salonu stać taka suszarka automatyczna? Nawet mniej miejsca zajmie ;)

Zuzanka

Po to producenci wymyślili nakładki na pralki. http://agd-rtv.net/images/img_mn/pralka+suszarka_bosch.jpg

Jajcuś

Zuzanka: Na wąskie pralki ładowane od góry (tylko na taką mamy miejsce w łazience) też?

Zuzanka

Szukaj u producenta. Ja kupowałam taką, co się do niej da dołożyć w razie potrzeby.

Boska

poda lepiej modela, bo za mna tez chodzi... co prawda w wynajmowanym domu to mniejszy fun... daloby sie ja postawic w malym pomieszczeniu bez okien? nawilza ona jakos powietrze albo cos?

wonderwoman

och. suszarka. żadnego wywieszania, żadnych mokrości...

Zuzanka

Bosch Maxx 7 http://www.agito.pl/suszarki/bosch-maxx-7-sensitive-wte-86303-pl.1534.335392.html Powietrza nie nawilża, ale dość mocno grzeje w trakcie suszenia, więc robi się uroczo ciepło.

Valentine

rzeczy bez sierści, miękkie ręczniki i długo pachnące świeżością ubrania ;-)

Beata

no to zachorowałam na szusz

Zofia

Polecam wszystkim również :) suszara to świetna rzecz. Jak juz ja w koncu kupiłam to zdecydowanie przestałam się przejmować jak ktoś na mnie dziwnie patrzył jaka to ja ąęburżujka że sobie takie luksusy zapodaję w mieszkaniu. Phi :)

ensata

Tez jestem szczesliwa posiadaczką takowej, ale...ostatnio cichaczem wieszam nowe bluzki na tradycyjnym sznurku. A skarpetki zaczęłam kupować o rozmiar większe;-)i tak sie skurczą. Nie zmienia to faktu, że nie oddalabym jej za zadne skarby

Skomentuj